Циклова комісія професійної та практичної підготовки відділення «Сестринська справа»

«Навчаючи інших,ми вчимося самі»
Луцій Анней Сенека

«Талант клініциста - це в першу чергу величезна повсякденна праця:
спостереження, аналіз, синтез, дослідження оригінальних робіт,
з якими порівнюють власний досвід».
Е.М. Тарєєв


 

Сьогодні ЦМК професійної та практичної підготовки відділення «Сестринська справа» в якості головного завдання, поряд з формуванням глибоких і міцних знань, ставить задачу підготовки висококваліфікованих фахівців, здатних до максимальної реалізації своїх професійних можливостей, активізації особистісних якостей шляхом звернення до їх цікавлять, створення умов самореалізації і самоствердження.

У ЦМК професійної та практичної підготовки відділення «Сестринська справа» працює унікальна команда викладачів, які знають і люблять свою справу, вміють цікаво викладати предмет.

Мета роботи ЦМК - це вдосконалення професійного рівня, підвищення педагогічної компетенції викладачів для якісної підготовки наших студентів до самостійної професійної діяльності.

Основні напрямки та завдання:

  1. Якісна підготовка фахівців в рамках професійних компетенцій в області охорони здоров'я на основі використання сучасних педагогічних технологій;
  2. Організація ефективної самостійної роботи студентів;
  3. Удосконалення навчально-методичної документації;
  4. Морально-духовне і патріотичне виховання студентів;
  5. Пропаганда здорового способу життя серед студентів;
  6. Активізація індивідуальної роботи з невстигаючими студентами.

На засіданнях ЦМК обговорюються різнобічні питання, але основні - це питання методики викладання, співпраці між викладачами і ЛПУ, дається оцінка і аналіз їх діяльності.

Викладачі ЦМК постійно підвищують свій професійний рівень та педагогічну майстерність, підтверджують свої кваліфікаційні категорії. Основне завдання викладачів - передати весь свій накопичений досвід студентам, майбутнім медичним працівникам, навчити їх майстерності, в свою майбутню професію, милосердя, гуманізму, правильному і грамотному ставленню до пацієнтів.

Відповідно до поставлених основними напрямками діяльності та завданнями викладачі ЦМК постійно працюють над створенням і оновленням навчально–методичного матеріалу, підсумкового контролю, створюються методичні рекомендації з організації самостійної роботи студентів. Майже всі викладачі ЦМК є керівниками студентських гуртків.

У процесі професійної підготовки викладачі ЦМК орієнтують студентів не тільки на запам'ятовування теоретичного матеріалу, а вчать їх брати активну участь в процесі отримання необхідних умінь і знань, формуючи загальні і професійні компетенції. Цьому сприяє організація самостійної позааудиторної роботи.

У ЦМК професійної та практичної підготовки відділення «Сестринська справа» поєднується мудрість і розсудливість старшого покоління з молодістю і енергійністю молодих . Професійний досвід роботи передається через, зв'язок з практичною охороною здоров'я постійним підвищенням кваліфікації викладачів.

Викладачі переконані в тому, що не можна навчити одними словами - тільки власним прикладом.

Всі викладачі ЦМК з'єднали в собі дві кращі професії - медика і викладача - і зуміли своїх студентів зробити частиною великого професійного співтовариства.

Викладачі циклової комісії:

69027, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 2 В,
Зупинка транспорту - Автовокзал.

Телефон, факс -  061 764 37 82+38 (050) 073 41 21

Карта розташування

Медичний фаховий коледж ЗДМФУ в    

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт Медичного фахового коледжу ЗДМФУ.

Мапа сайту