Стартував прийом заяв та документів на навчання на основі базової середньої освіти (БСО, 9 кл.)

Стартував прийом заяв та документів на навчання на основі базової середньої освіти (БСО, 9 кл.)

В Медичному фаховому коледжі Запорізького державного медико-фармацевтичного університету з 1 липня 2024 року стартував  прийом заяв та документів на навчання на основі базової середньої освіти (БСО, 9 кл.), який триватиме до 18-00 години 13 липня 2024 року включно.  Вступ здійнюється за двома спеціальностями: 

Для подачі заяви вступнику необхідно створити електронний кабінет вступника на ресурсі vstup.edbo.gov.ua , попердньо ознайомившись з покроковою відео-інструкцією

Звертаємо увагу, що під час подачі заяви через електронний кабінет вступника  у вкладці "Заклад освіти"  необхідно  обрати ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ, структурним підрозділом якого є МЕДИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ЗДМФУ. Параметри пошуку, які необхідно встановити для успішної подачі заяви ===>>> освітній рівень - ФАХОВИЙ МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР, форма навчання -денна, регіон - Запорізька область, заклад освіти - Запорізький державний медико-фармацевтичний університет та спеціальність. Будьте уважні!
Приймальна комісія Медичного фахового коледжу ЗДМФУ надає допомогу з реєстрацією електронних кабінетів вступника та консультує з технічних питань щодо подачі заяв. 

У разі виникнення ускладнень з реєстраціїєю електронного кабінету вступника необхідно  звернутись до Приймальної комісії Медичного фахового коледжу Запорізького державного медико-фармацевтичного університету за телефоном  ===>>>     +38 (050) 073 41 21 (viber/telegram)

 

1.07.2024

69027, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 2 В,
Зупинка транспорту - Автовокзал.

Телефон, факс -  061 764 37 82+38 (050) 073 41 21

Карта розташування

Медичний фаховий коледж ЗДМФУ в    

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт Медичного фахового коледжу ЗДМФУ.

Мапа сайту