Свято "Прощання з Анатомією"

Свято "Прощання з Анатомією"

В Медичному фаховому коледжі Запорізького державного медико-фармацевтичного університету 31 травня 2024 року відбувся   традиційний тематичний захід - свято "Прощання з Анатомією" серед студентів 2 курсу відділення "Сестринська справа" за підсумками вивчення дисципліни "Анатомія та основи фізіології", організований спеціалістом вищої категорії, викладачем циклової комісії професійної та практичної підготовки відділення "Сестринська справа" Ольгою СКЛАДАННОЮ. 

Традицію урочистого завершення вивчення курсу "Анатомії людини"  зберігає циклова комісія професійної та практичної підготовки відділення "Сестринська справа" Медичного фахового коледжу , впровадивши неймовірний формат  від яскравої особистості, талановитого науковця, заслуженого діяча науки і техніки України  та довгий час беззмінного завідувача кафедри анатомії  людини , топографічної анатомії та оперативної хірургіїї  Запорізького державного медичного університету, доктора медичних наук, професора Миколи Анатолійовича Волошина. Вічна пам'ять про талановитого науковця та Вчителя продовжує   жити через   традиції та учнів видатного вченого, тому і в Медичному фаховому коледжі ЗДМФУ  щороку свято "Прощання з Анатомією "  - це резонансна та пам'ятна подія. 

Нажаль вже декілька років захід відбувається в онлайн форматі, але це не зменшило емоційність та потужність заходу. Цього разу студенти організували  дві команди з під керівництвом мужнього капітана Кузьменко Єгора та  під керівництвом капітана чарівної Марії Баранець. До компетентного  журі конкурсу ввійшли представники циклової комісії професійної та практичної підготовки відділення "Сестринська справа"  Наталія ЗЕЛІНСЬКА, голова циклової комісії, Марина ПОПРАВКО, викладач клінічних дисциплін, та Вікторія КОВАЛЬОВА, викладач загальноосвітніх дисциплін. 

Захід проходив у декілька етапів , серед яких  "Бліц", "Точно в ціль", "Вгадай орган", "Конкурс капітанів" та інш. Боротьба між командами була дуже запеклою, але  за підсумками результатів перемогу здобула команда під керівництвом Єгора КУЗЬМЕНКО. В Медичному фаховому коледжі ЗДМФУ тематичний захід "Прощання з анатомією" вже став обов'язковою складовою вивчення курсу. Здобувачі освіти дуже позитивно сприймають подібний формат підсумкового заняття, проявляють активність  та з задоволенням демонструють  знання, отримані під час опанування фахової дисципліни. Щиро вітаємо всіх учасників заходу та висловлюємо слова подяки орагнізатору Ользі Савеліївні Складанній. Далі буде!

31.05.2024

69027, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 2 В,
Зупинка транспорту - Автовокзал.

Телефон, факс -  061 764 37 82+38 (050) 073 41 21

Карта розташування

Медичний фаховий коледж ЗДМФУ в    

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт Медичного фахового коледжу ЗДМФУ.

Мапа сайту