День відкритих дверей в Медичному фаховому коледжі ЗДМФУ  офлайн

День відкритих дверей в Медичному фаховому коледжі ЗДМФУ офлайн

В Медичному фаховому коледжі Запорізького державного медико-фармацевтичного університету 24 травня пройшов День відкритих дверей. Захід було організовано в два етапи: офлайн зустріч в корпусі коледжу для вступників та всіх зацікавлених, а також онлайн трансляція з YouTube сторінки закладу.
Вперше за останні декілька років після карантинних обмежень та через обмеження, пов'язані з безпековою ситуацією у місті, корпус коледжу відрив свої двері для вступників та їхнії родин.

З вступним словом виступила директор коледжу Ольга КІЛЄЄВА, яка привітала всіх присутніх та познайомила з освітніми програмами, за якими здійснюється навчання у коледжі. Також Ольга Павлівна наголосила про те, що у поточному році освітній процес у коледжі здійснюється у змішаному форматі з урахуванням безпекових заходів (безпосередньо у корпусі коледжу розташовано захисне укриття, яке відповідає всім вимогам ДСНС). 

Представниками приймальної комісії коледжу було наголошено про цьогорічні умови вступу до закладу, проінформовано  щодо термінів вступної кампанії та технічними нюансами. Також  під час зустрічі студентами  різних курсів було здійснено цікавий інтерактив. Студенти відділення "Фармація" донесли інформацію про особливості навчання в коледжі, про функціонування студентського самоврядування та про здійснення пошуково-дослідної роботи, розказали чим живе студентство коледжу сьогодні. Естафету підхопили студенти відділення "Сестринська справа", які продемонстрували практичні навички  з клінічних дисциплін: з хірургії (деякі елементи дисмургії), з педіатрії (догляд за новонародженими) та з терапії (перша  долікарська допомога).

На завершення заходу всім присутнім було запропоновано ознайомчу екскурсію кабінетами коледжу, а також за потребою індивідуальні  консультації представниками приймальної комісії. Захід пройшов динамічно, про що свідчили схвальні відгуки присутніх. 
Щиро дякуємо всім гостям, які завітали на захід, та бачити кожного серед студентів Медичного фахового коледжу ЗДМФУ.


Наступний День відкритих дверей буде проводитись  21.06.2024р. о 12.00     в  ОЧНОМУ форматі та режимі онлайн трансляції на YouTube . 
 

Медичний фаховий коледж ЗДМФУ знаходиться за адресою:
м. Запоріжжя, 
вул. Космічна 2-В,

 

зуп. транспорту "АВТОВОКЗАЛ"
Приймальна комісія  : +38(050) 073 41 21 (viber/telegram)
27.05.2024

69027, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 2 В,
Зупинка транспорту - Автовокзал.

Телефон, факс -  061 764 37 82+38 (050) 073 41 21

Карта розташування

Медичний фаховий коледж ЗДМФУ в    

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт Медичного фахового коледжу ЗДМФУ.

Мапа сайту