Актуальні питання сучасної медицини та фармації – 2024

Актуальні питання сучасної медицини та фармації – 2024

Студентство та педагогічні працівники Медичного фахового коледжу  ЗДМФУ долучились 23 травня 2024 року до  84-тої Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих вчених та студентів з міжнародною участю «Актуальні питання сучасної медицини та фармації – 2024», яка пройшла на базі Запорізького державного медико-фармацевтичного університету в режимі онлайн. 

Медичний фаховий коледж ЗДМФУ був представлений командою юних науковців, до складу якої увійшли студенти 1 та 2 курсів відділень "Фармація" та "Сестринська справа" під керівництвом досвідчених викладачів.
В секції "
ФУНДАМЕНТАЛЬНА ТА КЛІНІЧНА ФАРМАКОЛОГІЯ, БІХІМІЯ, ЛАБОРАТОРНА ДІАГНОСТИКА" було представлено роботу:

В секції "ФАРМАЦІЯ, МЕДИЧНА І ФАРМАЦЕВТИЧНА ІНФОРМАТИКА" було предствлено одразу три роботи:

За підсумком  було  виголошено 150 доповідей в різних секціях, у кожній з яких було визначено декілька переможців серед студентів та аспірантів. З повним переліком переможців можна ознайомитись за посиланням .

Серед студентів коледжу також було відзначено роботу МЕДИЧНЕ ПРОТЕЗУВАННЯ (Єгор Кузьменко, студент 2 курсу відділення "Сестринська справа", наук. кер. к.ф.-м.н. Вікторія КОВАЛЬОВА), яка посіла 2 місце. 
Слід зазначити, що на базі Медичного фахового коледжу ЗДМФУ діють  19 пошуково-дослідних гуртків, в рамках яких студенти можуть займатись науковою роботу під керівництвом наукових керівників. Пошуково-дослідна робота є навід'ємною складовою освтінього процесу, яка регулюється Відділом науково-дослідної роботи обдарованих здобувачів під керівництвом методиста коледжу, спеціаліста вищої категорії, канд. пед.наук Тетяни ЧЕТВЕРТАК. Окрім науково-пошукових гуртків, в коледжі функціонує Творча група по роботі з обдарованими здобувачами. 

26.05.2024

69027, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 2 В,
Зупинка транспорту - Автовокзал.

Телефон, факс -  061 764 37 82+38 (050) 073 41 21

Карта розташування

Медичний фаховий коледж ЗДМФУ в    

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт Медичного фахового коледжу ЗДМФУ.

Мапа сайту