Підсумки конкурсу "Чарівні Україночки-2024"

Підсумки конкурсу "Чарівні Україночки-2024"

В Медичному фаховому коледжі Запорізького державного медико-фармацевтичного університету 21 травня 2024 року відбувся Конкурс "Чарівні україночки-2024", який об'єднав студентство, адміністрацію закладу та педагогічний склад в форматі онлайн конференції.
Цього року виявили бажання прийняти участь у конкурсі одразу декілька найактивніших студенток коледжу:

Баранець Марія (студентка 2 курсу , відділення "Сестринська справа")
Лисяк Аміна (студентка 1 курсу , відділення "Сестринська справа")
Рябчук Єлизавета ( студентка 2 курсу , відділення "Фармація")
Смоляна Єлизавета ( студентка 1 курсу , відділення "Фармація")
Язловська Вікторія (студентка 3 курсу , відділення "Сестринська справа").
Конкурсантки готувались до різних етапів протягом декількох тижнів, оскільки за регламентом конкурсу кожна з учасниць мала підготувати відео-огляд з  таких номінацій:
"Портфоліо" (презентація конкурсанток) , "Господарочка" (таланти з приготування смаколиків, "Розумниця" (інтелектуальний конкурс) , "Родина - як зірка єдина" (відео-презентація родин учасниць).
Оцінювало  презентації конкурсанток компетентне журі у складі :
Ольги КІЛЄЄВОЇ, директора Медичного фахового коледжу ЗДМФУ;
Наталії БРАГАР, заступника директора Медичного фахового коледжу ЗДМФУ;
Світлани СІРИК, викладача української мови та літератури, к. філол. н.
Лариси СКІБІНОЇ, бібліотекаря коледжу. 
Ведучими заходу стали студенти 2 курсу Анна Осламова  (фармацевтичне відділення) та Єгор Кузьменко  (відділення "Сестринська справа"). Протягом конкурсу всі присутні на заході мали змогу познайомитись з талантами,  життєвими цікавинками учасниць та їх життєвими кредо. За підтримки уважних ведучих дівчата впевнено крокували між етапами конкурсу, гідно проявивши свої творчі та інтелектуальні здібності. Протягом  заходу відбувалось онлайн голосування в номінації "Приз глядацьких симпатій", де інтрига зберігалась до останнього голосу.
Отже за підсумками проведення конкурсної програми компетентне журі визначилось з результатами в таких номінаціях:
Баранець Марія здобула диплом  у номінації "за найщирішу відео-презентацію в конкурсі "Портфоліо";
Смоляну Єлизавету було відзначено дипломом в номінації "Родина - як зірка єдина" за переможну відео-презентацію своєї родини;
Рябчук Єлизавета здобула диплом в номінації "Приз глядацьких симпатій" за підсумками відкритого глядацького голосування;
Лисяк Аміна була відзначена дипломами одразу у декількох номінаціях "Стилізований відо-ролік" та в кулінарному конкурсі "Страва від шеф-кухаря";
Язловська Вікторія здобула найбільшу кількість відзнак в таких етапах конкурсу "Супер-портфоліо", "Господарочка" та "Розумниця", тож одноголосно саме Вікторія Язловська здобула перемогу в загальному заліку.
Всі дівчата отримали пам'ятні прикраси та дипломи. Вітаємо наших переможниць  та бажаємо нових звершень у всіх сферах життя: в навчанні, професійному розвитку та особистому житті. Наші неймовірно талановиті, активні, щирі та розумні студенти вкотре підтвердили, що обдарована  та працьовита особистість  в будь-якій сфері стане реалізованою та успішною.  Сподіваємось, що подібний захід стане традиційним для нашого закладу та у подальшому кількість учасниць (а може й учасників) стане більшою. Пишаємось неймовірно! 
 
 

 

22.05.2024

69027, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 2 В,
Зупинка транспорту - Автовокзал.

Телефон, факс -  061 764 37 82+38 (050) 073 41 21

Карта розташування

Медичний фаховий коледж ЗДМФУ в    

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт Медичного фахового коледжу ЗДМФУ.

Мапа сайту