Всесвітній день вишиванки

Всесвітній день вишиванки
У Медичному фаховому коледжі Запорізького державного медико-фармацевтичного університету 18 травня 2024 року  для студентів 1 курсу було проведено тематичний  захід «Зігріє душу вишиванка» до Всесвітнього дня вишиванки. 
Всесвітній день Вишиванки відзначається  щорічно кожного третього четверга травня.  Святу передувала акція «Всесвітній день вишиванки», яку в 2006 році запропонувала студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк. Леся запропонувала одногрупникам та іншим студентам обрати один день і всім разом одягнути вишиванки. Спочатку вишиванки одягнули кілька десятків студентів та кілька викладачів факультету. Та вже протягом наступних років свято розрослося до всеукраїнського рівня, до нього почала долучатися українська діаспора по всьому світу, а також прихильники України.  Перші роки свято найширше відзначалося в Чернівцях. З огляду на російсько-українську війну, що триває з 2014 року, свято стало нагодою актуалізувати національну ідентичність українців. Попит на вишиванки зріс після широкого вторгнення Росії.
 
18.05.2024

69027, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 2 В,
Зупинка транспорту - Автовокзал.

Телефон, факс -  061 764 37 82+38 (050) 073 41 21

Карта розташування

Медичний фаховий коледж ЗДМФУ в    

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт Медичного фахового коледжу ЗДМФУ.

Мапа сайту