День пам'яті та примирення

День пам'яті та примирення

До дня пам'яті та примирення в Медичному фаховому коледжі Запорізького державного медико-фармацевтичного університету було організовано тематичні виховні заходи серед студентів закладу. 

Увесь цивілізований світ 8 травня  щороку  вшановує пам'ять загиблих у Другій світовій війні 1939-1945 років. Багато болю зазнала наша рідна земля  від нацистської навали у той період. Вшанування загиблих у роки війни - це наш обов'язок, адже кожне життя, кожна людина - бесцінний скарб, який треба берегти задля майбутнього держави.  Ціною життів  воїнів тих часів - існуємо ми. Сьогодні цей день актуальний як ніколи, бо  знов наша земля у вогні війни. Пам'ятаємо та ніколи не повторимо. Ніколи знову. Саме ця тезу було обрано за основу виховних заходів серед студентів коледжу. 

 Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства – загинуло від 50 до 85 мільйонів людей. Українці воювали на боці антигітлерівської коаліції (Об’єднаних націй) – і в складі Червоної армії, й армій західних союзників, і підпільних рухів Опору – та здійснили значний внесок у перемогу над нацизмом. А українська земля була одним з основних полів битви у цій війні. Ціною перемоги стали надзвичайні втрати впродовж 1939–1945 років – українців та інших народів, які проживали на нашій землі. Пам'ятаємо та ніколи не повторимо. Ніколи знову! 
8.05.2024

69027, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 2 В,
Зупинка транспорту - Автовокзал.

Телефон, факс -  061 764 37 82+38 (050) 073 41 21

Карта розташування

Медичний фаховий коледж ЗДМФУ в    

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт Медичного фахового коледжу ЗДМФУ.

Мапа сайту