Чергова зустріч тренінгового циклу з розвитку професійних навичок у рамках реалізації проектної діяльності декади відділення "Фармація".

Чергова зустріч тренінгового циклу з розвитку професійних навичок у рамках реалізації проектної діяльності декади відділення "Фармація".

В Медичному фаховому коледжі Запорізького державного медико-фармацевтичного університету 29 квітня 2024 року відбувся третій тренінг циклу з розвитку професійних навичок у рамках реалізації проектної діяльності декади відділення "Фармація". Спікером заходу став випускник відділення "Фармація" МФК ЗДМФУ, бренд-менеджер відділу терапевтичних препаратів міжнародної фармацевтичної компанії Богдан ЛАТИШ. Захід відбувся у форматі розгляду професійних кейсів з надання фармацевтичної опіки з використання пацієнт орієнтованого підходу до надання фармацевтичної допомоги. Бізнесмен, випускник фармацевтичного відділення, Богдан Євгенович, влаштував цікавий інтерактив з практичних порад, базовим гаслом яких стало правило: не нашкодь. Професійні поради, якими софт скілами потрібно володіти студенту та як варто надавати фармацевтичну допомогу в реаліях війни, грунтовні відповіді на запитання студентів, доброзичлива атмосфера заходу були відзначені учасниками зустрічі і схвальними відгуками здобувачів.  Подібні заходи є невід'ємною складовою адаптації здобувачів випускних курсів перед на фінішній прямій отримання диплому, оскільки надають поглиблене розуміння професії саме у розрізі практичної складової професійної діяльності майбутніх фахівців. Зустрічі з випускниками, які успішно реалізують себе у професії - це мотивуючий приклад для студентів  і молодших курсів, які тільки розпочинають занурюватись у навчання за фахом. В цілому зустріч пройшла дуже динамічно та отримала найтепліші відгуки від всіх учасників. Далі буде!

30.04.2024

69027, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 2 В,
Зупинка транспорту - Автовокзал.

Телефон, факс -  061 764 37 82+38 (050) 073 41 21

Карта розташування

Медичний фаховий коледж ЗДМФУ в    

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт Медичного фахового коледжу ЗДМФУ.

Мапа сайту