Пробне тестування ЄДКІ для студентів випускного курсу відділення "Сестринська справа"

Постановою Кабінету Міністрів України від 19.05.2021 № 497 затверджено Перелік спеціальностей, за якими атестація здобувачів ступеня фахової передвищої освіти здійснюється у формі єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ). Зокрема, зазначеним Переліком визначено проведення ЄДКІ для здобувачів фахової передвищої освіти зі спеціальностей «Медсестринство», «Фармація, промислова фармація» та «Стоматологія». ЄДКІ – це стандартизована форма здійснення контролю досягнення здобувачем освіти результатів навчання, визначених стандартом фахової передвищої  освіти та оцінювання таких результатів навчання.

Саме тому в Медичному фаховому коледжі Запорізького державного медико-фармацевтичного університету здійснюється системна підготовка здобувачів освіти до ліцензійного іспиту. Щомісяця на базі закладу освіти здійснено апробаціне написання іспиту для студентів старших крусів. Адміністрація закладу приділяє особливу увагу формату проведення заходу  та здійснює контроль за відсотковим співвідношенням показників якості написання іспиту. Для студентів, які знаходяться на території м. Запоріжжя та Запорізької області організовано тестування в очному форматі, для всіх інших студентів  - у форматі онлайн за допомогою освітнього середовища MS Teams. Перелік питань включає широке коло з клінічних дисциплін  таких  як "Основи медсестринства", "Сестринська справа" в хірургії, терапії, педіатрії, неврології, дерматовенерології, а також невідкладні стани.

Подібні заходи відбуваються періодично протягом поточного навчального року. Тож черговий етап підготовки відбувся  11 березня 2024 року для майбутніх медичних сестер. Такі заходи є невід'ємною складовою освітнього процесу здобувачів фахової передвищої освіти, оскільки дозволяють вчасно приділити увагу проблемним питанням та  вчасно впливати на якість знань студентів. 

11.03.2024

69027, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 2 В,
Зупинка транспорту - Автовокзал.

Телефон, факс -  061 764 37 82+38 (050) 073 41 21

Карта розташування

Медичний фаховий коледж ЗДМФУ в    

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт Медичного фахового коледжу ЗДМФУ.

Мапа сайту