Тренінговий цикл з розвитку професійних навичок у рамках реалізації проектної діяльності декади циклової комісії відділення "Фармація"

Тренінговий цикл з розвитку професійних навичок у рамках реалізації проектної діяльності декади циклової комісії відділення "Фармація"

В Медичному фаховому коледжі Запорізького державного медико-фармацевтичного університету 23 лютого 2024 року відбувся другий тренінг циклу з розвитку професійних навичок у рамках реалізації проектної діяльності декади відділення "Фармація". Спікером заходу став випускник відділення "Фармація" МФК ЗДМФУ, бренд-менеджер відділу терапевтичних препаратів крупної фармацевтичної компанії Богдан ЛАТИШ. Експертом оприлюднено серед студентської спільноти цікаві професійні кейси про різноманітність шляхів введення лікарських препаратів всередину організму, які зумовлюють необхідність вибору ефективного та безпечного шляху введення, та визначають швидкість, силу і тривалість фармакологічного ефекту. Під час заходу пан Богдан зазначив, що шляхи введення ліків в організм можуть бути різними і визначаються залежно від мети їх призначення, типу лікарської форми, властивостей складових компонентів, а також стану фізіологічних і фармакодинамічних особливостей організму, характеру основного і наявності супутніх захворювань та інших показників. Спікер акцентував увагу на тому, що часто незручний спосіб уведення ліків спричиняє відмову клієнта аптеки від них, що зумовлює подальше розширення та розроблення нових типів лікарських форм, удосконалення засобів доставки лікарських субстанцій в організм людини. Студенти фармацевтичного відділення з великим задоволенням розв'язували ситуації успіху, представлені у кейсах, брали участь в професійній дискусії, вмотивовано долучались до групової роботи.

24.02.2024

69027, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 2 В,
Зупинка транспорту - Автовокзал.

Телефон, факс -  061 764 37 82+38 (050) 073 41 21

Карта розташування

Медичний фаховий коледж ЗДМФУ в    

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт Медичного фахового коледжу ЗДМФУ.

Мапа сайту