Тренінговий цикл з розвитку професійних навичок у рамках реалізації проектної діяльності декади циклової комісії відділення "Фармація"

Тренінговий цикл з розвитку професійних навичок у рамках реалізації проектної діяльності декади циклової комісії відділення "Фармація"

У рамках виконання стратегічного планування МФК ЗДМФУ, яке реалізується проектною групою освітньо-професійної програми "Фармація", у лютому 2024 року було запрошено експертів та представників фармацевтичного бізнесу, відомих практикуючих бізнес-тренерів країни для проведення тренінгового циклу для студентів старшого курсу фармацевтичного відділення. Слід зазначити, що однією зі стратегічних цілей проекту з розвитку професійних навичок є розвиток підприємницького потенціалу майбутніх фармацевтів та бізнес-компетентностей фахівців фармацевтичної галузі для креативних індустрій у сфері фахової передвищої та вищої освіти, науки та фармації. Відтак, 5 лютого 2024 року відбувся перший тренінг циклу «Управління ресурсами» від випускника відділення "Фармація" МФК ЗДМФУ, бренд-менеджера відділу терапевтичних препаратів міжнародної фармацевтичної компанії Богдана Латиша. Під час тренінгу разом зі студентами спікер розглянув особливості започаткування, формування та розвитку фармацевтичного бізнесу, а також поділився секретами власної кар’єри та досвідом створення власної справи у сфері кардіології. Під час діалогу неодноразово зазначалося, що фармацевтична справа сфера діяльності відповідальних, сміливих та порядних людей. Під час майстер-класу йшлося про максимізацію ефективності ланцюга постачання фармацевтичного товару, забезпечення якості продукції, формування людських, інтелектуальних, виробничих, технологічних ресурсів, шляхи сприяння сталості розвитку. Подібні заходи прямої комунікації зі здобувача позитивно впливають не тільки на підвищення зацікавленості до обраної професії, а й формують всебічне сприйняття міждисциплінарних зв'язків.

5.02.2024

69027, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 2 В,
Зупинка транспорту - Автовокзал.

Телефон, факс - (061) 764-37-82, +38(050)852-73-38 

Карта розташування

Медичний фаховий коледж ЗДМФУ в    

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт Медичного фахового коледжу ЗДМФУ.

Мапа сайту