Підсумки другого етапу ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції "Інновації медичної освіти: виклики, перспективи та можливості".

Підсумки другого етапу ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції "Інновації медичної освіти: виклики, перспективи та можливості".

На базі Медичного фахового коледжу Запорізького державного медико-фармацевтичного університету  24 січня 2024 р. було проведено ІІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Інновації медичної освіти: перспективи, виклики та можливості», яка включена до переліку Всеукраїнських наукових конференцій здобувачів вищої освіти та молодих учених Міністерства освіти і науки України на 2024 рік порядковий номер № 3 згідно з листом ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» № 21/08-7 від 04.01.2024. 

В ході першого етапу конференції проводилось представлення усних та стендових доповідей, їх обговорення, дискусія між учасниками заходу, що сприяло можливості формуванню нових підходів і шляхів до підвищення якості освітнього процесу. 

Організаційний комітет конференції: методичний кабінет коледжу, Кілєєва Ольга Павлівна – голова оргкомітету, директор коледжу, Четвертак Тетяна Юріївна – к. пед. н., зав. методичного кабінету, Шкопинська Тетяна Євгенівна  – к.с.-г.н., завідуюча відділенням, Ковальова Вікторія Миколаївна - к.фіз.-мат.н., провідний модератор коледжу. 

Наукові публікації у вигляді  друкованих праць, представлені в науковому виданні:
Інновації медичної освіти: перспективи, виклики та можливості: матеріали ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції (24 січня 2024 р.). / під ред. Т.Ю. Четвертак. Запоріжжя, 2024. 302 с.

На пленарному засіданні прослухано 16 доповідей, а також  – 62 представлено як стендові. Зареєстровано  101 активних учасників конференції, серед яких педагогічні та науково-педагогічні працівники закладів вищої та фахової передвищої освіти України (12 ЗВО), а саме:

 1. Запорізький державний медико-фармацевтичний університет,
 2. Медичний фаховий коледж Запорізького державного медико-фармацевтичного університету
 3. Тбіліський державний медичний університет
 4. Національний університет фізичного виховання і спорту України
 5. Первомайський медичний фаховий коледж Миколаївської обласної ради
 6. Житомирський базовий фармацевтичний фаховий коледж Житомирської обласної ради
 7. Івано-Франківський національний медичний університет
 8. Фаховий медичний коледж Івано-Франківського національного медичного університету
 9. Комунальний заклад «Запорізький медичний фаховий коледж» Запорізької обласної ради
 10. Львівський національний університет імені Івана Франка
 11. Полтавський державний медичний університет
 12. Комунальний заклад «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Джерело»» Запорізької обласної ради

Усі доповідачі та учасники конференції отримали програму, сертифікати та збірник тез.
Запрошуємо науковців, аспірантів, студентів та зацікавлених осіб доєднатись до участі у заході наступного року. Дякуємо за співпрацю!

 

 

25.01.2024
1

69027, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 2 В,
Зупинка транспорту - Автовокзал.

Телефон, факс - (061) 764-37-82, +38(050)852-73-38 

Карта розташування

Медичний фаховий коледж ЗДМФУ в    

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт Медичного фахового коледжу ЗДМФУ.

Мапа сайту