В Медичному фаховому коледжі  ЗДМФУ стартує тиждень циклової комісії гуманітарної  та соціально-економічної підготовки

В Медичному фаховому коледжі ЗДМФУ стартує тиждень циклової комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовки

В Медичному фаховому коледжі ЗДМФУ з 23 по 27  жовтня 2023 року розпочався тиждень циклової комісії гуманітарної  та соціально-економічної підготовки. Тематичні тижні циклових методичних комісій - це традиційні відкриті заходи, які об'єднують здобувачів освіти  разом з викладачами навколого цікавих питань з дисциплін загальноосвітнього циклу. Перший день  в рамках тижня ЦМК гуманітарних та соціально-економічних дисциплін ознаменувався інтелектуальним батлом «Я люблю Україну», який було проведено  для студентів першого курсу відділень і «Фармація» та «Сестринська справа» у режимі онлайн за допомогою платформи MS Teams.  У  захоплюючому герці першокурсники демонстрували знання з української  мови, літератури, історії України, етнографії. Студенти міркували над важливими історичними подіями, дискутували, відповідали на цікаві питання, знаходили взаємозв'язки між історичними подіями.Студентський захід пройшов у вигляді інтелектуального змагання, в якому командна першість зі змінним успіхом переходила від однієї до іншої команди-учасника. 

Організаторами заходу стали досвідчені викладачі циклової комісії гуманітарної  та соціально-економічної підготовки: викладач української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, кандидат філологічних наук Світлана Вікторівна Сірик та викладач біології, спеціаліст вищої категорії  Вікторія Миколаївна Волокітіна. Захід пройшов дуже динамічно та отримав позитивні відгуки від студентів та колег. 

Серед запланованих заходів на тижні ЦМК анонсовано  онлайн зустріч  з теми "Організація та способи активного відпочинку, методи психогенного тренування та регуляції сну" під керівництвом викладача фізичної культури, спеціаліста 1 категорії Світлани Семенівни Шпак, яку організовано для студентів 2 курсу відділення "Сестринська справа". Приєднатись до заходу можна  за посиланням 25 жовтня 2023 року в 8-00. 

Традиційним для тематичного тижня ЦМК гуманітарних дисциплін став біофізичний турнір для студентів 1 курсу Медичного фахового коледжу ЗДМФУ, який цього року відбудеться 26 жовтня 2023 року о 12-50 за посиланням.
Далі буде!

 

24.10.2023

69027, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 2 В,
Зупинка транспорту - Автовокзал.

Телефон, факс - (061) 764-37-82, +38(050)852-73-38 

Карта розташування

Медичний фаховий коледж ЗДМФУ в    

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт Медичного фахового коледжу ЗДМФУ.

Мапа сайту