"День без тютюну" в Медичному фаховому коледжі ЗДМФУ

В Медичному фаховому коледжі ЗДМФУ оголошено "День без тютюну" ! Ця важлива для життя та здоров'я людини теза  є актуальною  у розрізі неперевної уваги до власного здоров'я  кожного дня. Саме тому студенти 1 курсу відділення "Сестринська справа" зрежисували відео-розповідь про те, як паління  призводить до тяжких наслідків та загрожує повноцінній життєдіяльності людини. Переглянути відео можна ТУТ.  

Згідно інформації Держстату в  Україні ЩОДЕННО  палять 45 % дорослих чоловіків  та 9 % дорослих жінок, а серед молоді 45% юнаків та 35% дівчат. Україна посідає 17 місце в списку країн-лідерів за кількістю курців.  Всього в країні нараховується близько 9 мільйонів активних курців, що складають третину всього працездадтного населення країни. Україна займає друге місце за кількістю викурених цигарок на одного громадянина - це невтішні дані, які можна корегувати на етапі профілактики залежності від паління. Цього року студенти  підійшли до підготовки  тематичного заходу творчо, про що свідчать пронизливі кадри з відео. Подібні проекти закликають до осмисленого погляду на життя, в якому немає місця шкідливим звичкам. Долучайтесь до You-Tube каналу Медичного фахового коледжу, щоб у майбутньому не пропускати цікаві публікації.

15.09.2023

69027, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 2 В,
Зупинка транспорту - Автовокзал.

Телефон, факс -  061 764 37 82+38 (050) 073 41 21

Карта розташування

Медичний фаховий коледж ЗДМФУ в    

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт Медичного фахового коледжу ЗДМФУ.

Мапа сайту