Перший день циклу тренінгів «Безпека освітнього процесу в умовах воєнного стану»

Перший день циклу тренінгів «Безпека освітнього процесу в умовах воєнного стану»

Перший день циклу тренінгів «Безпека освітнього процесу в умовах воєнного стану», який проводить Медичний фаховий коледж Запорізького державного медико-фармацевтичного університету, відбувся 5 червня 2023 року на платформі MS Teams. З вітальним словом до учасників  тренінгів долучились експерти заходів - завідувач сектору державного нагляду за охороною праці ГУНП в Запорізькій області Анатолій Миколайович Приймак та спеціаліст сектору пожежної безпеки ГУНП в Запорізькій області Ліана Григорівна Волкова, які зазначили, що особиста стійкість викладачів та вміння надати необхідну підтримку здобувачам освіти під час надзвичайних ситуацій воєнного характеру надважливі в умовах воєнного стану. Підтримка проходження педагогічними працівниками відповідних психологічних тренінгів, є важливим кроком забезпечення стійкості емоційного стану викладачів, що відображається на якості викладання і якості результатів навчання здобувачів. Отже, тематикою першої зустрічі став тренінг з подолання емоційного і професійного вигорання. Методист МФК ЗДМФУ, к.пед.н. пані Тетяна Четвертак, надала педагогічній спільноті практичні поради щодо профілактика вигорання і окреслила щоденні вправи для самодопомоги.
Однією з передумов безпечного освітнього середовища є наявність чітких процедур реагування/поведінки, знання цих процедур усіма працівниками закладу та постійне відпрацювання правил зі здобувачами. Тому, тематикою другої зустрічі було визначено дії студентів та викладачів при оголошенні повітряної тривоги. Спікери тренінгу пані заступник директора МФК ЗДМФУ Наталія Брагар та завідуюча відділенням МФК ЗДМФУ Тетяна Шкопинська наголосили на тому, що не потрібно шукати універсального рішення: протоколи безпеки розробляють керуючись особливостями розміщення закладу освіти, характеристиками та архітектурними особливостями його будівлі, а разом з тим – ресурсами, формами організації освітнього процесу тощо.
 
5.06.2023

69027, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 2 В,
Зупинка транспорту - Автовокзал.

Телефон, факс - (061) 764-37-82, +38(050)852-73-38 

Карта розташування

Медичний фаховий коледж ЗДМФУ в    

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт Медичного фахового коледжу ЗДМФУ.

Мапа сайту