В Медичному фаховому коледжі пройшлі державні кваліфікаційні іспити ЄДКІ та КРОК М для майбутніх медичних сестер

В Медичному фаховому коледжі пройшлі державні кваліфікаційні іспити ЄДКІ та КРОК М для майбутніх медичних сестер

В Медичному фаховому коледжі Запорізького державного медико-фармацевтичного університету 07  червня 2023 року пройшов другий  день  державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ)  та ліцензованого іспиту КРОК М для  здобувачів  відділення "Сестринська справа", які опановують освітній рівень "фаховий молодший бакалавр" та "молодший спеціаліст". Сьогодні  42 здобувача освіти приймали участь у іспиті на базі Медичного фахового коледжу ЗДМФУ, при цьому  для студентів,які перебували закордоном було організовано виїздні сесії на базі закладів освіти інших регіонів. Зокрема для трьох студентів проходження ліцензованого іспиту було організовано на базі Львівської  медичної академії ім. А. Крупинського, Хмельницького базового коледжу та  Медичного коледжу в (м. Тернопіль).

В Медичному фаховому коледжі ЗДМФУ для здобувачів освіти створено оптимальні умови з підготовки до  ліцензованого іспиту КРОК М та єдиного державного кваліфікаційного іспипиту (ЄДКІ). Протягом всього терміну навчання  проводяться  заняття, треннінги та тестування, які спрямовані на успішне підтвердження кваліфікації "сестра медична". Особливу увагу  приділено  студентам випускного курсу. Напередодні проведення іспиту було організовано консультації та  багатоетапні тренувальні тестування для здобувачів освіти з метою максимально продуктивної підготовки до важливого контрольного рубежу перед отриманням дипломів.

Проведення державного іспиту було організовано із забезпеченням усіх норм безпеки та вимог "Центру тестування професійної компетентності фахівців з напрямів підготовки "Медицина" та "Фармація" Міністерства охорони здоров'я України. 

7.06.2023

69027, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 2 В,
Зупинка транспорту - Автовокзал.

Телефон, факс - (061) 764-37-82, +38(050)852-73-38 

Карта розташування

Медичний фаховий коледж ЗДМФУ в    

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт Медичного фахового коледжу ЗДМФУ.

Мапа сайту