Єдиний державний кваліфікаційний іспит для фармацевтів випускного курсу

Єдиний державний кваліфікаційний іспит для фармацевтів випускного курсу

В Медичному фаховому коледжі Запорізького державного медико-фармацевтичного університету 01 червня 2023 року пройшов перший день  державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ) для  здобувачів фармацевтичного відділення, які здобувають  освітній ступінь " молодший бакалавр" (короткий термін вищої освіти) та "фаховий молодший бакалавр".  Сьогодні 40 здобувачів освіти приймали участь у іспиті на базі Медичного фахового коледжу ЗДМФУ, при цьому одна студентка, яка перебуваала закордоном, долучилась до іспиту на базі Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця (м.Київ).

В Медичному фаховому коледжі ЗДМФУ для здобувачів освіти створено оптимальні умови з підготовки до  кваліфікаційного іспипиту. Протягом всього терміну навчання  проводяться  заняття, треннінги та тестування, які спрямовані на успішне підтвердження кваліфікації "асистент фармацевта". Особливу увагу  приділено  студентам випускного курсу. Напередодні проведення іспиту було організовано консультації та  багатоетапні тренувальні тестування для здобувачів освіти з метою максимально продуктивної підготовки до важливого контрольного рубежу перед отриманням дипломів.

Проведення кваліфікаційного іспиту було організовано із забезпеченням усіх норм безпеки та вимог "Центру тестування професійної компетентності фахівців з напрямів підготовки "Медицина" та "Фармація" Міністерства охорони здоров'я України. 

 

1.06.2023

69027, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 2 В,
Зупинка транспорту - Автовокзал.

Телефон, факс - (061) 764-37-82, +38(050)852-73-38 

Карта розташування

Медичний фаховий коледж ЗДМФУ в    

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт Медичного фахового коледжу ЗДМФУ.

Мапа сайту