Зустріч студентів фармацевтичного відділення з гарантом освітньої програми "Фармація"

Зустріч студентів фармацевтичного відділення з гарантом освітньої програми "Фармація"

 В Медичному фаховому коледжі Запорізького державного медико-фармацевтичного університету 29 червня 2023 року відбулася чергова online зустріч гаранта освітньо-професійної програми 226 «Фармація» у сфері фахової передвищої освіти викладача фармацевтичної та аналітичної хімії, к.пед.н., методиста коледжу Тетяни Четвертак зі студентами – майбутніми асистентами фармацевтів. На засіданні проходило обговорення Проєкту освітньо-професійної програми «Фармація» у сфері фахової передвищої освіти 2023 року. Тетяна Юріївна акцентувала увагу студентів на тому, що зміни до Проєкту були внесені після аналізу анкетування студентів та роботодавців з урахуванням  особливостей роботи асистента фармацевта за умов надзвичайних ситуацій, зокрема,  під час військових дій у країні. Здобувачам пояснили, де і як знайти Проєкт на сайті Медичного фахового коледжу ЗДМФУ для подальшого ознайомлення та надання подальших пропозицій щодо покращення.

У зустрічі взяла участь викладач фармакогнозії, завідуюча відділенням, к.с.-г.н. та відповідальна за виховну роботу в коледжі Тетяна Шкопинська, яка довела до відома здобувачів фармацевтичної освіти про засади національно-патріотичного виховання запроваджені в коледжі, в умовах повномасштабної війни. Друга частина зустрічі була побудована у форматі "питання-відповідь", здобувачі фармацевтичної освіти змогли отримати відповіді на найбільш хвилюючі запитання, зокрема: особистих потреб, доцільність дотримання принципам академічної доброчесності, шляхів протидії булінгу, зарахування неформальної освіти тощо. Такі зустрічі є інформативними і обов'язковими для студентів в контексті впровадженого особистісно-орієнтовного навчання в коледжі

30.05.2023

69027, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 2 В,
Зупинка транспорту - Автовокзал.

Телефон, факс - (061) 764-37-82, +38(050)852-73-38 

Карта розташування

Медичний фаховий коледж ЗДМФУ в    

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт Медичного фахового коледжу ЗДМФУ.

Мапа сайту