Всесвітній день медичної сестри

Щорічно 12 травня відзначається Міжнародний день медсестри. Встановлений він на честь сестри милосердя Флоренс Найтінгейл, яка допомагала пораненим солдатам під час Кримської війни. Історія свята символічна для нас і сьогодні в умовах воєнного стану, адже під час бойових дій українські медсестри виконують неймовірно важливу роботу - рятують життя наших військових, а в мирних містах забезпечують гідний рівень медицини. 
Сестра медична - це не лише професія. Це - стан душі людини, яка власні фахові навички, знання та вміння віддає пацієнтам та команді лікарів. Сестра медична щохвилини співчуває людському болю та стражданню, готова сповна надавати необхідну медичну та психологічну допомогу хворому. Кожна пара турботливих рук майбутніх спеціалістів допомагає лікарям рятувати життя. 
В Медичному фаховому коледжі Запорізького державного медичного університету  медичні сестри не лише відповідально ставляться до навчального процесу, але й приділяють увагу творчому розвитку. Так 12 травня 2023 року для студентів відділення "Сестринська справа" онлайн пройшов  виховний захід.  Студенти відділення "Сестринська справа" не лише дізнались про історію свята, а й продемонстрували свої таланти з танців, декламування віршів та тематичних жартів. До заходу приєдналась директор Медичного фахового коледжу ЗДМФУ Кілєєва Ольга Павлівна та висловила щирі слова привітання кожному, хто має відношення до професії медичної сестри або медичного брата.  Тож кожного, хто причетний до Всесвітнього Дня медичної сестри поспішаємо привітати з професійним святом. Щиро бажаємо натхнення, добробуту та здров'я нашим фахівцям! Найголовніше побажання  - Миру та Перемоги нашій державі!

 

12.05.2023

69027, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 2 В,
Зупинка транспорту - Автовокзал.

Телефон, факс - (061) 764-37-82, +38(050)852-73-38 

Карта розташування

Медичний фаховий коледж ЗДМФУ в    

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт Медичного фахового коледжу ЗДМФУ.

Мапа сайту